Něco o mně

Knižní žánry

Lidé tráví svůj volný čas mnoha způsoby. Někdo sportuje, někdo hraje stolní hry a někdo rád čte. Svět knih je úžasný. Nabízí nám mnoho knižních titulů ke čtení a k učení. Každý z nás si občas rád něco přečte. Naštěstí existují různé žánry knih, takže si pro sebe můžeme vybrat to pravé. Oblíbené jsou například detektivky, romány, romantické knihy pro ženy a podobně. Také knihy, ve kterých čtenáři prožívají s hlavními postavami různá dobrodružství, se těší veliké oblibě. Stačí jen zajít do knihkupectví a koupit si přesně to, co nás zajímá. Knihy mohou být také výborným dárkem pro naše blízké. Musíme jen odhadnout žánr, který by se jim mohl líbit a pak už můžeme začít nakupovat. Pro nákup knih můžeme zvolit i internetové knihkupectví. Výhodným internetovým knihkupectvím je například Beletrie.eu. Najdeme v ní všechny knižní žánry za skvělé ceny. V tomto knihkupectví jsou knihy přehledně rozděleny do příslušných kategorií a žánrů, takže si bez problémů můžeme vyhledat například thrillery, nebo knihy pro děti. Internetové nakupování knih je oblíbené hlavně z toho důvodu, že zde seženeme levné knihy a ušetříme i spoustu času. Nakupujeme je z pohodlí svého domova, nebo například z kanceláře a to v kteroukoliv denní i noční dobu. Krásné knihy ze všech knižních žánrů jsou k dostání také v mobilním knihkupectví. To funguje na podobném principu jako internetové knihkupectví, s tím rozdílem, že se musíte zaregistrovat a pak už si knihy objednáváte prostřednictvím mobilního telefonu, smartfonu, nebo PDA. Ve vašem mobilu tak máte pestrý sortiment knih pro dospělé, pro děti i pro mládež. Můžete je objednávat třeba cestou do práce, nebo z kavárny. V internetovém knihkupectví Beletrie.eu i v mobilním knihkupectví můžete nakupovat pohodlně a levně, což je velkou výhodou.

Okna Brno vám ušetří spoustu nákladů. Pořiďte si nová plastová okna Brno - okna z Brna a okolí. Sami pocítíte ten rozdíl. Žaluzie Brno jsou vhodná téměř do každého bydlení. U nás si vyberete také dveře Brno a interiérové dveře Brno nebo další doplňky.

    Pokud jste to ještě nezjistili, tak se jmenuji Ondřej Krejčí.

    Jsem studentem 2.ročníku Fakulty technologické Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, obor Chemie a technologie materiálů.

    Dne 28.5.2003 jsem ukončil studium na SPŠ v Otrokovicích MATURITOU za 6.

    Tyto stránky, které právě prohlížíte, jsem vytvořil jako součást maturitní práce z výpočetní techniky a při maturitní zkoušce jsem svou práci obhájil na 1.

    Mezi mé záliby (pokud nepočítám chemii a počítač) se řadí především sport (fotbal, florbal) a četba (spíše dobrodružná).

    Pokud by jste chtěli vědět více tak mi NAPIŠTE aneb "Zeptejte se na co chcete, na co chci Vám odpovím".

    Jestli mi tady najdete nějakou chybu nebo nepřesnost tak mi taky NAPIŠTE.

    Jen pro představu - TOTO JE MOJE FOTKA!

Na kvalitní a zdravotně nezávadné hračky a vybavení pro děti se specializuje eshop Hračky - Bambule. V nabídce si tak můžete vybrat nejen bezpečnou hračku, ale také kvalitní kočárek, nebo Vás může zaujmout některá dětská stavebnice, případně rodinná společenská hra.

zpět na hlavní stranu